نتایج جستجو برای عبارت :

تبلیغات در آپارات

پست امروز در رابطه با کسب درآمد از سایت آپارات بوده و مخاطب اصلی آن مدیران وب سایت آپارات می باشد. در همین ابتدا عنوان می کنیم که این مطلب تنها یک گلایه از مدیران آپارات بوده و ما به هیچ عنوان قصد تخریب چهره آپارات را نداریم و نقدی که در این پست عنوان می گردد صرفاً دلسوزانه بوده و امیدواریم که مدیران وب سایت آپارات با مطالعه این پست درصدد رفع مشکلات عنوان شده برآیند.
ادامه مطلب
آدرس جدید آپارات به دلیل تحریم 
دوستان عزیز همانطور که میدانید آپارات از دیشب بسته شده و فقط برخی افراد به آن دسترسی دارند.

طبق آخرین خبر هایی که داریم ریجستری دامنه com آپارات جهت رفع تحریم ها در حال تغییر میباشد. و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
همینطور هیچ کجا آدرس جدیدی برای آپرارات قرار نگرفته شده .
تاریخچهآپارات در بهمن‌ماه ۱۳۸۹ درحالی‌که دسترسی به بسیاری از سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئویی بین‌المللی در ایران مسدود بود، به کاربران ایرانی معرفی شد.[۱۱] محمدجواد شکوری‌مقدم، مدیر سرویس آپارات دلیل ارائه این سرویس به کاربران ایرانی را حجم بالای درخواست‌های کاربران در خصوص ارائه سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو عنوان کرده‌است.[۱۲] پس از گذشت یک سال از عرضه سرویس آپارات، در بهمن ۱۳۹۰ نسخه اندروید این سرویس نیز در اختیار کاربران قرار گرفت.
به نام خدا
آپارات یکی از سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران است.این وبگاه توسط شرکت فناوران ایده پرداز صبا (صباایده) راه‌اندازی شده‌است.و مدیریت آن‌ها بر عهده محمدجواد شکوری‌مقدم است.آپارات در سال ۹۲ از سوی جشنواره وب ایران در بخش چندرسانه‌ای برخط، به انتخاب کارشناسان برگزیده شد و در سال ۹۰ نیز به عنوان بهترین وبگاه فیلم برگزیده شد.آپارات اکنون در رتبه دوم الکسا در ایران بعد از گوگل قرار دارد.

ادامه مطلب
آپارات تسمه نقاله
 شرکت فرابر پویا صنعت با سالها تجربه در زمینه آپارات سرد و گرم تسمه نقاله و نوار نقاله با کادری /مجرب آماده خدمت رسانی به کارفرمایان محترم است.

اپارات تسمه نقاله توسط کادر فنی مجرب در محل پروژه 
اپارات انواع تسمه نقاله لاستیکی، پی وی سی (pvc)، گریپ، اجدار
بهره‌گیری از مرغوب‌ترین چسب‌های منحصر برای اپارات تسمه
اپارات تسمه نقاله در شرایط کاری سخت با استفاده از ابزار مخصوص
بهره‌گیری از جدیدترین دستگاه‌های آپارات
انجام ا
سلام به همگی ! 
به وبلاگم خوش اومدین ⁦⁦♥️⁩
من تو آپارات یه کانال به اسم ⁦♥️ M.J.J.S.T.R ⁦♥️ دارم .
حتماً یه سر بهش بزنین !
تو کانالم دوتا فیک دارم که دارم ادامشون میدم ، لطفاً از اونا بازدید کنین و نظرتون رو بهم بگین.
البته فکر کنم بتونم اونارو تو وبلاگم بزارم .
لطفاً تو آپارات دنبال و لایکم کنین .
منتظر مطالب بیشتر باشین ! 
بای 
aparat.com/m.j.j.s.t.r
به نام خدا
آپارات یکی از سرویس‌های اشتراک‌گذاری ویدئو در ایران است.این وبگاه توسط شرکت فناوران ایده پرداز صبا (صباایده) راه‌اندازی شده‌است.و مدیریت آن‌ها بر عهده محمدجواد شکوری‌مقدم است.آپارات در سال ۹۲ از سوی جشنواره وب ایران در بخش چندرسانه‌ای برخط، به انتخاب کارشناسان برگزیده شد و در سال ۹۰ نیز به عنوان بهترین وبگاه فیلم برگزیده شد.آپارات اکنون در رتبه دوم الکسا در ایران بعد از گوگل قرار دارد.

دریافت

بسم الله الرحمن الرحیم
به اطلاع می رساند؛ کانال "عربی مدیا" در آپارات آغاز به کار کرد.

♨️ عزیزان می توانند مطالب و ویدئوها را از طریق لینک زیر در آپارات دنبال کنند:
https://www.aparat.com/Iran_ArabicMedia
کانال #عربی_مدیا را به دوستان خود معرفی کنید.
سفارش انواع فیلم ها و انیمیشن ها، سریال ها، مستندها، سخنرانی ها، اخبار و... به #زبان_عربی از طریق آیدی @motarjem_sh در پیام رسان های ایتا، بله وتلگرام

پیش از این با کدهای HTML ، لینک دانلود ویدیوهای آپارات را در سایت به عنوان لینک نمایش استفاده می کردیم . اما اخیرا لینک های دانلود ویدیو های آپارات تغییر می کنند و باعث می شود که ویدیو دیگر در سایت ما دیده نشود . 
پس ابتدا امکان جاوااسکریپت را از وبلاگ بیان خریداری بفرمایید . از بخش اشتراک گذاری ویدیو در آپارات کد را دریافت نمایید و آن را در قسمت Embed Video در پست خودتان در وبلاگ بیان درج بفرمایید.
حواشی بازی تراکتور با پیکان از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بررسی اتفاقات دیدار تراکتور و پیکان با حضور استاندار
▶ 1 24
1 day ago
در آپارات وارد شوید ارتباط ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر سازمان سازمان شما پیشنهاد شود وارد شوید آپارات در تلفن همراه Windows Android.
ادامه مطلب
آپارات یک سرویس اشتراک ویدیو ایرانی میباشد ، که بعد از فیلتر شدن یوتیوب مقام اول را در این زمینه در ایران دارد ، اما نحوه کسب درامد از آن به چه شکل است؟! شما هنگامی که در سایت آپارات ثبت نام میکنید و کانال خودتون رو افتتاح میکنید ، میتوانید با آپلود ویدیو و دریافت بازدید مقدار کمی پول کسب کنید که این مقدار برای افراد  مبتدی بسیار کم میباشد! چاره چیست؟ فروش لایک آپارات !!! ما در اینجا یک نرم افزار معرفی میکنیم که میتوانید به کمک آن لایک رایگان آ
با عرض سلام، 
میدونم خیلی وقت هست همدیگر رو ندیدیم ولی خوبه باز همو میبینیم
من الان فعلا فیلم ارتقا اسلحه بازی زولا رو داخل یوتیوب و آپارات میذارم. 
لطفا منو اونجا سابسکرایب کنید
آپارات: برای نمایش حساب کاربریم اینجا رو کلیک کنید
یوتیوب: برای نمایش چنلم اینجا رو کلیک کنید
آموزش عکاسی از مبتدی تا پیشرفته

آموزش صفر تا صد عکاسی pdf

دانلود فایل

اصول عکاسی از صفر تا صد - فرانشfaranesh.com › آموزش‌ها › چندرسانه‌ای › فیلم و صداخیلی خوشحالم بعد از مدت ها تونستم بسته آموزش عکاسی از ۰ تا ۱۰۰ رو تهیه کنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم. این دوره مخصوص افرادی هست که از صفر میخوان عکاسی ...
آموزش صفر تا صد عکاسی - آپاراتwww.aparat.com › akasi_learning › آموزش_صفر_تا_...نور تخت flat light-عالی برای عکس پرتره و سلفی. 1
دانلود رقص شاداب با اهنگ وابستگی محسن یگانه
دانلود رقص با آهنگ وابستگی محسن یگانه آپارات
رقص شاداب با آهنگ محسن یگانه آپارات
رقص شاداب با آهنگ وابستگی آپارات

رقص زیبای دختر ایرانی با اهنگ محسن یگانه اپارات
رقص کامل دختر ایرانی وای ازاین وابستگی
رقص شاداب با آهنگ جانان
رقص با آهنگ وابستگی محسن ابراهیم زاده
آموزش صفر تا صد عکاسی

آموزش صفر تا صد عکاسی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
اصول عکاسی از صفر تا صد - فرانشfaranesh.com › آموزش‌ها › چندرسانه‌ای › فیلم و صداخیلی خوشحالم بعد از مدت ها تونستم بسته آموزش عکاسی از ۰ تا ۱۰۰ رو تهیه کنم و در اختیار شما عزیزان قرار بدم. این دوره مخصوص افرادی هست که از صفر میخوان عکاسی ...
آموزش صفر تا صد عکاسی - آپاراتwww.aparat.com › akasi_learning › آموزش_صفر_تا_...نور تخت

قابل توجه دوستان و همراهان بزرگوار
ویدئو های جدیدی را کانال خودم در آپارات بارگذاری کرده ام که می توانید همه انها را از طریق این لینک مشاهده نمائید.
همچنین تا چند روز آینده، ویدئو های جدیدتری را پیرامون فیزیک و دانش کوانتوم بارگذاری خواهم نمود که بلافاصله به اطلاع شما خواهم رساند.
موسس «آپارات» اعلام کرده است که به دلیل اعمال تحریم‌های بین‌المللی سرویس‌ آنها از دسترس خارج شده است. 

بنابر گزارش پیوست، محمدجواد شکوری در توییت خود اعلام کرد که به دلیل اعمال #تحریم‌ های بین‌الملی از طرف شرکت ثبت کننده دامنه، این سرویس اشتراک‌گذاری ویدئو بدون اطلاع قبلی از دسترس خارج شده است. او در این توییت تاکید کرده که در حال انتقال به شرکت ثبت دامنه جدید هستند و امیدوار است که این فرایند بیشتر از یک روز زمان نبرد. 

همچنین او در
توی اکثر وبسایت های اشتراک ویدیو مثل آپارات ، یه قابلیت هست که نویسنده های وبلاگ و یا وبسایت می تونن ازش استفاده کنن و هر ویدیویی رو بدون این که بخوان آپلود کنن ، در دسترس بازدیدکننده هاشون قرار بدن !
این ابزار چون قراره از پخش کننده ویدیو مخصوص همون سایت آپارات استفاده کنه ، یا بصورت آی فریم هست و یا بصورت جاوااسکریپت که امکان قراردادن موارد مذکور توی بلاگ بیان بصورت رایگان نیست .. پس باید کلیپ مورد نظر رو آپلود کرد و بعد ، از قسمت درج مدیا ،
و اما آخرین قسمت از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
در این قسمت از بازی خروجی می گیریم.

پیشنمایش:

این فیلم آموزشی در آپارات قرار داده شده است:

مشاهده در آپارات

فایل های تمرینی هم اینجا قرار دادم:

دانلود از بیان باکس

تبلیغات در تلگرام - آپارات

تبلیغات در کانال تلگرام با صدهزاران عضو واقعی

هدف

هدف ما از ایجاد این کانال اینه که کسب و کار شما ، با بیشتر دیده شدن ،رونق پیدا کنن

⚡️افرادی که یه شغلی دارن و میخوان تبلیغ کارشونو بکنن

⚡️افرادی که  یه وسایلی تولید میکنن و میخوان محصولاتشونو بفروشن

⚡️افرادی که وسایل نو یا دست دوم رو میخوان بفروشن

شرایط ارسال تبلیغ

یه عکس باید باشه

توضیحات مختصر و کوتاه

قیمت

شماره

هدف

هدف ما از ایجاد این کانال اینه که کسب و کار شما ، با بیشتر دیده شدن ،رونق پیدا کنن

شرایط ارسال تبلیغ

یه عکس باید باشه

توضیحات مختصر و کوتاه

قیمت

شماره
پست امروز در رابطه با کسب درآمد از سایت آپارات بوده و مخاطب اصلی آن مدیران وب سایت آپارات می باشد. در همین ابتدا عنوان می کنیم که این مطلب تنها یک گلایه از مدیران آپارات بوده و ما به هیچ عنوان قصد تخریب چهره آپارات را نداریم و نقدی که در این پست عنوان می گردد صرفاً دلسوزانه بوده و امیدواریم که مدیران وب سایت آپارات با مطالعه این پست درصدد رفع مشکلات عنوان شده برآیند.
عدم مشخص بودن این طرح در آپارات
در رابطه با سیستم کسب درآمد در آپارات باید عن
عدم مشخص بودن این طرح در آپارات
در رابطه با سیستم کسب درآمد در آپارات باید عن

هدف

شرایط ارسال تبلیغ

یه عکس باید باشه

توضیحات مختصر و کوتاه

قیمت

شماره
با سلام. دوستان عزیز در فایل زیر میتونید راهنمای نصب برنامه و آپدیت اون به آخرین ورژن و همچنین گزارش ایرادها رو ببینید:فایل راهنمای نصبدانلود نرم افزار FreeCADدانلود نرم افزار Civiltoolsتماشای بخش اول از آپاراتتماشای بخش دوم از آپارات
سلام 
امیدوارم خوب باشین، دوستان من تصمیم دارم تو چند تا از این سایت های مربوطه ویدیو آپلود کنم،  مثلا آپارات، و اون یکی سرویس آپلود ویدیو که اسمش رو نمی برم و معروفه و تصمیم داره از این طریق کارم که گرفت به یه درآمدی هم برسم (بعدا)
از شما میخوام هر پیشنهادی نکته ای توصیه ای تحربه ای دارین اگه تمایل داشتین بگین. مثلا راجع به شروع کار، ایده،باید ها و نباید ها، سئو و افزایش بازدید ویدیو و ...
تدریس های اجتماعی پایه پنجم در آپارات با تدریس محسن نجفی
فیلم تدریس درس 10 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 13 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 14 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 15 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 16 مطالعات پنجم
فیلم تدریس درس 17 مطالعات پنجم
ادامه مطلب
سلام ، 
نرم افزار لایک نامحدود آپارات با پروکسی
این نرم افزار با حجم 1 مگ برای ویندوز میباشد
که یا کمک آن میتوانید مقدار بسیار زیاد لایک برای ویدیو
خودتان در آپارات ارسال کنید ، حتی میتوانید به فروشندگان
خود لایک بفروشید!! الگوریتم این نرم افزار بر اساس پروکسی 
لیست هست که با کمک پروکسی ها لایک میفروشد ( توضیحات کامل 
داخل پکیج ) 
قیمت پکیج فقط 25 هزار تومن!!
توجه : پس از پرداخت فقط 3 ساعت وقت دارید تا فایل را دانلود کنید و پس از 3 ساعت فایل قابل د
در ذیل برخی مباحث تصویری استاد بهجت پور به اشتراک گذاشته شده است.
همایش انس با قرآن
روی متن بزنید و به آپارات منتقل شوید.
جامعه سازی با قرآن
انس با قرآن
آرامش خاطر به انسان
قرآن بهترین دوست انسان
اهمیت دلگرمی انسان به بهترین دوستان
بهترین مونس انسان

ادامه دارد.

https://www.aparat.com/v/1Q8GB
بالاخره با یک رو تاخیر قسمت سوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها ساخته شد. اگر قسمت های قبلی را مشاهده نکرده اید حتما آنها را مشاهده کنید:
قسمت اول
قسمت دوم
در این قسمت شما یاد می گیرید چگونه دشمنان این بازی را بسازید.
با ما همرا باشید با دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
خیلی ها بازی یوهاهاها رو قبلا دیده بودند و بازی کرده بودند. من در این پست آموزش ساخت بازی یوهاهاها رو قرار می دم.این آموزش به درخواست یکی از دنبال کنندگان ضبط شد:

اگر شما هم درخواستی دارید در بخش "اطلاعات و ارتباطات" به من بگید.

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
بالاخره پس از مدتی انتظار قسمت دوم این دوره نیز منتشر شد. اگر قسمت اول این دوره را ندیده اید اینجا کلیک کنید. اگر هم می خواهید خود بازی را دانلود کنید اینجا کلیک کنید. در قسمت دوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها شما یاد می گیرید چطور پلیر را بسازید.
اگر می خواهید به راز ساخت بازی یوهاهاها پی ببرید با این دوره همراه باشید.

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
با سلام و احترام ، به استحضار همکاران محترم می رساند ، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در نظر دارد به منظور گردآوری مجموعه فیلم های آموزشی تدریس توسط همکاران فراخوانی با عنوان پویش درس خانه ( تولید فیلم آموزشی ) برگزار کند . تا با اجرای این فراخوان ، مجموعه کاملی از تدریس کتب در سایت آپارات بارگذاری شود. تدریس می تواند به صورت حضوری و عملی توسط همکار بوده و یا اینکه به صورت مجازی و فیلمبرداری از صفحه نمایش باشد .لازم به ذکر است ، نکته مهمی ک
آموزش کامل بورس به زبان ساده

آموزش کامل بورس به زبان ساده

دانلود آموزش

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده - بورسینسwww.bourseiness.com › learning-for-beginnersآموزش خرید و فروش در بازار سهام برای افراد تازه کار است که قصد ورود به بازار بورس ... آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده (شروع سریع در بورس) ... برای یادگیری قدم به قدم و کامل، دوره آموزشی آنلاین یا بست
ببخشید به خاطر یک هفته تاخیری که داشتم. این فیلم قسمت چهارم آموزش ساخت بازی یوهاهاها می باشد، لطفا قسمت های اول، دوم و سوم را نیز مشاهده کنید.
در این قسمت مراحل این بازی را می سازیم و ساخت بازی را به اتمام می رسانیم.
در قسمت بعد از بازیمان خروجی می گیریم.
با ما همرا باشید با دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
بالاخره پس از مدتی انتظار قسمت دوم این دوره نیز منتشر شد. اگر قسمت اول این دوره را ندیده اید اینجا کلیک کنید. اگر هم می خواهید خود بازی را دانلود کنید اینجا کلیک کنید. در قسمت دوم از دوره آموزش ساخت بازی یوهاهاها شما یاد می گیرید چطور پلیر را بسازید.
اگر می خواهید به راز ساخت بازی یوهاهاها پی ببرید با این دوره همراه باشید.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از
خیلی ها بازی یوهاهاها رو قبلا دیده بودند و بازی کرده بودند. من در این پست آموزش ساخت بازی یوهاهاها رو قرار می دم.این آموزش به درخواست یکی از دنبال کنندگان ضبط شد:

اگر شما هم درخواستی دارید در بخش "اطلاعات و ارتباطات" به من بگید.
پیشنمایش:

مشاهده در آپارات

دانلود از بیان باکس
شهر لیسبون یکی از شهرهای حاشیه ای اقیانوس اطلس می باشد که به علت موقعیت دریایی که دارد مملو از غذاهای دلچسب و خوشمزه دریایی می باشد. صرف غذا در رستوران های لیسبون تجربه ای دلچسب و خاطره انگیز می باشد.
از جمله رستوران های لیسبون می توان به رستوران آپارات اشاره کرد.آپارات را یک سر آشپز برزیلی به همراه همسر پرتغالی خود در یک آپارتمان مسکونی افتتاح کردند.شما می توانید در این رستوران طعم غذاهای پرتغالی و لیسبونی را تجربه کنید.
رستوران بلکانتو
ا
با سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان گرامی
یک معذرت خواهی باید بکنم از شما دوستان به‌ خاطر  تاخیر داشتن در ارسال پست و مطالب جدید
این روزها سر من و گروه هم کمی شلوغ هست و به علاوه بر این شلوغی ها مدرس ما نیما نیک فرجام و همینطور خودم مبحث مورد علاقه ای برای شما نمیتونیم پیدا کنیم پس از شما درخواست می کنم که مباحث مورد علاقه تون رو برای ما در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید تا بتونیم با علایق شما بیشتر آشنا بشیم
تصمیم خودم برای دوره های آموزش
ظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به سایت های اجتماعی فارسی زبان،صبا ایده بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد صدها هزار کاربر ایرانی در سایت های دیگر فراهم آمده است، سایت آپارات APARAT را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز اشتراک گذاری ویدیو کاربران ایرانی در محیطی سالم می باشد.
در آپارات شما نه تنها قادر خواهید بود ویدیوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بلکه می توانید با به وجود آوردن یک
به علت حمایت از پیامرسان های ایرانی کانال سربازان آقا درپیامرسان تلگرام متوقف می شود.
شما می توانید کانال مارا دراین پیام رسان های ایرانی دنبال کنید. 
http://sapp.ir/sarbazan_rahbari سروش
eitaa.com/sarbazan_rahbari         ایتا
aparat.com/sarbazan_agha آپارات 
lenzor.com/sarbazan_agha       لنزور
Sarbazanagha.blog.ir :وبسایت
سلام دوستان.
سلام دوستان. با یک ویدیوی دیگه درخدمتتون هستم. در این ویدیو قصد دارم بهتون یاد بدم که چطور از افکت پخش شدن تصویر یا پخش شدن بدن در فتوشاپ استفاده کنید. اسمی برای این افکت پیدا نکردم، برای همین بهش میگم افکت پخش شدن :O. این آموزش برای کسایی که دوست دارن با فتوشاپ تصویر پروفایل خفن و خاص برای خودشون بسازن خیلی مفیده و بهشون کمک خواهد کرد.
یادتون نره که چنل یوتیوب رو سابسکرایب کنید و اگه از این نوع ویدیو خوشتون میاد علامت زنگوله رو بزن
بین این تحلیل های آب دوغ خیاری و جماعتی که تو تلویزیون دور هم میشینن و قربون صدقه فیلم و فیلمساز میرن، وجود یک برنامه نقد با حضور سه تا آدم فرهیخته، غنیمت به حساب میاد که حداقل اون مناسبات الزام آور صدا و سیما، رو عیارسنجیشون از فیلم های جشنواره، سایه نمی اندازه.
برنامه نقد نو رو از آپارات دنبال کنید. 
#سخنرانی #استاد_پناهیان در مورد محبت به امام زمان(عج)برای تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت صلوات:اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَد وآلِ مُحَمَد(ارسالی آپارات)صفحه هیئت را در آپارات دنبال کنید.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

جفت گیری میمون با میمون از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
جفتگیری غیر قانونی میمون های جوان
4251 Likes 439 Comments زندگی حیوان بدون سانسور 18 petgraphi on Instagram اتفاقی نادر؛ جفتگیری تازی و خوک. ▶ 5 18
Aug 19 دسته های هرزه میمون های جلادای جوان با پی ماده هایی با هدف سقف گیری می در آپارات اهل شوید ارتباط ویدیوهای و کانال‌های بهتری بر بنیاد سازمان شما پیشنهاد.
ادامه مطلب
موسسه فرهنگی و هنری گویشوران (شماره ثبت ۵۵۱) با موضوع فعالیتهای:
- آموزش مجازی زبان انگلیسی
- تهیه و تدوین مقالات انگلیسی
- ترجمه متون انگلیسی به فارسی 
- ترجمه متون فارسی به انگلیسی
- ترجمه کتاب،سایت و بروشور و ...
در خدمت عزیزان می باشد.
لازم به ذکر است آدرس تیم گویشوران در آپارات،تلگرام و اینستاگرام Gooyeshvaran می باشد.
خلاصه کتاب حقوق بشر در اسلام
این بسته شامل خلاصه کتاب مبانی حقوق بشر از دیدگاه اسلام و سایر مکاتب سید علی میر موسوی و سید صادق حقیقت در حجم 18 صفحه به انضمام مجموعه نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخ نامه با کد رشته 1223186- 1223228 می باشد.

دانلود فایل

Search Results Web results خلاصه ی کتاب حقوق بشر در اسلام (موسوی و حقیقت) - baran starstor.nafisfile.com › file ›

دانلود از تلگرام

دانلود از تلگرام
دانلود از پیکوفایل
دانلود از تلگرام

دانلود از تلگرام
دانلود از پیکوفایل

دانلود از تلگرام
دانلود از پیکوفایل

دانلود از تلگرام
دانلود از پیکوفایل

دانلود از تلگرام
دانلود از پیکوفایل

دانلود از پیکوفایل
دانلود از تلگرام

دانلود از تلگرام
دانلود از یوتیوب
دانلود از پیکوفایل
دانلود از تلگرام
دانلود از آپارات
دانلود از تلگرام
دانلود از تلگرام
دانلود از تلگرام
دانلود از تلگرام
دانلود از تلگرا
معرفی سایت tamasha.com
تماشا یک وب سایت در زمینه اشتراک ویدیو می باشد ( شبیه به آپارات ) که میتوانید کلیپ و فیلم های خود را در آن منتشر کنید و با سایر دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید
برای ورود به سایت تماشا بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://tamasha.com/musicha
از حساب اینترنت مخابراتم 120 گیگ اینترنت مانده است و دو روز هم زمان. چیزی که از دفعات قبل یادم مانده این هست که اگر استفاده نکنم حتما گیگ ها می سوزد.
به خاطر کارم و وبگردی مجبورم ماهیانه حجم زیادی بخرم. اما در ده روز گذشته با قطع شدن اینترنت بین الملل عملا نتوانستم استفاده کنم.
الان هم تنها کاری که می توانستم باهاش بکنم دانلود بیخودی بود.
فکر کردم تعدادی فیلم دانلود کنم. اما ازکجا؟
آخرش دست به دامن آپارات شدم
این هم از ماجراهای ما و ج.ا و حق الناس
نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حالت روح واتساپ می توانید پی
 واتساپ فارسی حالت روح

نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حال

معرفی کتابهای یک نویسنده ی #خلاق
#نرجس_شکوریان_فرد #عهد_مانا
جوان و نوجوان با خواندن این کتاب ها پاسخ بسیاری از سوالات و شبهاتی که به سراغش میاد و آزارش میده رو میگیره...#پدر #مادر#سو_من_سه#از_کدام_سو#هوای_من#رنج_مقدس#اپلای#از_اودانلود از آپارات نمکتابhttps://www.aparat.com/namaktab
خب خدا رو شکر امتحان ها رو هم خوب دادیم و تموم شد . از این به بعد سعی میکنم به گزارشگری خودم در آپارات و وبلاگم بپردازم
بازی ها رو با گزارش محمد حسن بزرگی ببینید و بشنوید .... به زودی...
تجربه ای جدید>>با گزارش محمد حسن بزرگی<<متشکرم
محمد حسن بزرگی ساعت 23:29:33  تاریخ2019-06-19
آموزش تصویری طراحی شخصیت های کارتونی در کورل دراو CorelDraw

ویدیو آموزشی در آپارات: برای مشاهده این ویدیو در اینجا کلیک کنید
با سلام خدمت دوستان عزیز.
در این ویدیو آموزشی قصد داریم تا با استفاده ار نرم افزار قدرتمند کورل دراو CorelDraw شخصیت های مجازی کارتونی را خلق کنیم.
لظفا ما را در آپارات و دیگر شبکه ها اجتماعی دنبال کنید.
برای دانلود رایگان فایل کلیک کنید.
ترفند دانلود از یوتیوب با استفاده از آپارات
دید کلی :بهترین ترفند آموزشی دانلود از یوتیوب

توضیحات کامل :با عرض سلام.
در این ترفند به شما آموزش میدهیم چگونه از برنامه یوتیوب با نحوه کاملا متفاوت دانلود کنید.
امیدواریم مورد پسند شما واقع گردد.
قیمت : 4350 تومان 
پرداخت آنلاین و دانلود

در این ترفند به شما آموزش میدهیم چگونه از برنامه یوتیوب با نحوه کاملا متفاوت دانلود کنید.
پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود

پرداخت آنلاین و دانلود
سلام، نوروز مبارک
در این ویدئو به نصب و بررسی بیلد روزانه Ubuntu 20.04 LTS بر روی ویرچوال باکس می پردازیم، امیدوارم مفید باشه براتون.
ویژگی های اصلی این نسخه :
استفاده از گنوم 3.36
استفاده از کرنل 5.4
استفاده پیشفرض از پایتون نسخه ۳

نمایش ویدئو در آپارات

نمایش ویدئو در یوتوب
  CATIA IS BEST
بهترین نرم افزار مناسب طراحی، نقشه کشی و یرنامه نویسی تراش و فرز سی ان سی ، نرم افزار CATIA می باشد. نصب این نرم افزار بسیار آسان و بدون هیچ دردسری می باشد. محیط ترسیم دو بعدی بسیار حرفه ای و راحتی داره . با ترسیم و مدلینگ کاملا پارامتریک و هوشمند طراحی قطعات را بسیار آسان کرده. برای اعمال تغییرات اصلا نیاز به دوباره کاری نیست. با تغییر قسمتی از مدل تمام مناطق وابسته به هم ، با هم تغییرات را می پذیرند و مدل طراحی شده بروز رسانی می شود. بر
  CATIA IS BEST
بهترین نرم افزار مناسب طراحی، نقشه کشی و یرنامه نویسی تراش و فرز سی ان سی ، نرم افزار CATIA می باشد. نصب این نرم افزار بسیار آسان و بدون هیچ دردسری می باشد. محیط ترسیم دو بعدی بسیار حرفه ای و راحتی داره . با ترسیم و مدلینگ کاملا پارامتریک و هوشمند طراحی قطعات را بسیار آسان کرده. برای اعمال تغییرات اصلا نیاز به دوباره کاری نیست. با تغییر قسمتی از مدل تمام مناطق وابسته به هم ، با هم تغییرات را می پذیرند و مدل طراحی شده بروز رسانی می شود. بر
با سلام انیمه برای سال 2004هست و یک انیمه مفهومی است(برای عشق مهم نیست که زشت باشی یا زیبا بلکه باید معنای واقعی انسان بودن باشی و صاحب احساس)
امیداوارم خوشتان بیاد با کلیک روی برسم تماشا کنیم میتوانید انیمه تماشا کنید در آپارات دوبله فارسی♡
       بریم تماشا انیمه
نظر خود را بیان کنید و میتوانید درخواست کنید که از چه انیمه هایی بزارم.
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ«مراسم مجازی شب‌های ماه‌مبارک رمضان»شب های شنبه/ دوشنبه/ چهارشنبه ⏰ازساعت 21 از دوشنبه 8اردیبهشت‌ماه•پخش زنده از صفحات اینستاگرام  و آپارات قرارگاه خادم الشهدا شهرستان دارابآدرس صفحات:•  instagram.com/khademindarab•  aparat.com/khademindarab[ ان‌شاءالله جزئیات سایر مراسمات ماه مبارک رمضان از همین طریق اطلاع رسانی میشود.]
بالاخره انتظارات به پایان رسید
لینک دانلود و تماشای انتقام جویان ۴ با زیرنویس فارسی
روی دانلود کلیک کنید
این فیلم متفاوت از هر فیلم مارول است و شاهکاری جاویدان به شمار می آید
لطفا در نظرات داستان فیلم را لو ندهید
منبع:کانال آپارات DARK GAMER
دریافتعنوان: فیلم آموزش ساده ترین راه رفرنس دهی با نرم افزار اندنوتحجم: 3.83 مگابایتتوضیحات: پس از تماشای این ویدئو قادر خواهیم بود که رفرنس پایان نامه، پروپوزال و... خود را بصورت حرفه ای اعمال کنیم.
لینک ویدئو در آپارات:  https://www.aparat.com/v/e0Sny
توی اکثر وبسایت های اشتراک ویدیو مثل آپارات ، یه قابلیت هست که نویسنده های وبلاگ و یا وبسایت می تونن ازش استفاده کنن و هر ویدیویی رو بدون این که بخوان آپلود کنن ، در دسترس بازدیدکننده هاشون قرار بدن !
این ابزار چون قراره از پخش کننده ویدیو مخصوص همون سایت آپارات استفاده کنه ، یا بصورت آی فریم هست و یا بصورت جاوااسکریپت که امکان قراردادن موارد مذکور توی بلاگ بیان بصورت رایگان نیست .. پس باید کلیپ مورد نظر رو آپلود کرد و بعد ، از قسمت درج مدیا ،
دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص دانشجویان. مدت دوره 40 ساعت در 10 جلسه 4 ساعته خواهد بود. مباحث 3 و 4 و 5 محور.
هزینه دوره برای هر فرد یک میلیون. حداقل تعداد افراد ده نفر. هماهنگی و اجاره محل آموزش با شماست.
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273358
تماشای ویدو در آپارات  https://www.aparat.com/myvideos

سلام!
یلدا هستم و قصد دارم در این وبلاگ، هنرهایی که بلد هستم رو آموزش بدم و همه با هم تجربه‌های جدیدی رو خلق کنیم.
اوریگامی، کاردستی‌ها، نقاشی آبرنگ، کارهای نمدی و ... . 
این آموزش‌ها در قالب فیلم، به‌صورت کامل و باجزئیات، با توضیحات فارسی و مرحله‌به‌مرحله هستن.
امیدوارم با هم چیزهای جدیدی رو یاد بگیریم!
اینستاگرام یلداکرفتز: www.instagram.com/yaldacrafts
کانال آپارات یلداکرفتز: www.aparat.com/YaldaCrafts

دانلود ترجمه کتاب general english through reading و حل تمرینات

دانلودفایل

0:17دانلود ترجمه کتابgeneral Englishthrough reading{ همراه با حل ...آپارات - Aug 9, 20190:06حل تمرینات کتابgeneral Englishthrough readingهمراه با ...آپارات - Nov 8, 20180:09دانلود ترجمه کتابgeneral englishthrough readingهمراه حل ...یوسافتتماشا - Nov 19, 20180:09دانلود ترجمه کتابgeneral englishthrough readingهمراه حل تمریننماشا - Nov 18, 2018Web resultsکتاب general English through reading بهمراه ترجمه و حل تمریناتhttps://mihanvideo.com › rieWE › کتاب_general_Engli...Translate this pageNov 6, 2018 - کتاب gene
پدر خانم من معلم زبده‌ی کلاس اول است. این روزهای قرنطینه درس‌هایش را مانند کلاس واقعی ضبط میکند تا شاگردانش عقب نیفتند. ویدیوها را به تدریج در آپارات بارگذاری می‌کنم. ویدیوها را در این لینک می‌توانید پیدا کنید:

https://www.aparat.com/v/Uv7fN?playlist=320945

میخوام اینجا از یه مطلبی
استفاده کنم که شاید براتون جالب باشه بدونید که من خودم نوشتم اما وردپرس
یه قابلیت بسیار خوبی داره که میشه نویسنده رو عوض کردم ولی این که چرا
نویسنده رو عوض کردم و چی شد که منو مجبور کردن به تعویض نویسنده تا این که
اسم خودم نباشه جریان داره که میخوام اجازه بدین بعدا در موردش صحبت کنیم.
علی ایحال (همیشه دوست دارم از این کلمه استفاه کنم) بیاید در مورد مطلب صحبت کنیم.

زمانی
که در استفاده از سرویسی ایرانی به مشکل برمی
اجرای روایتگری یکی بود یکی نبود روایتی از زمان حمله صدام تا بازکشت رزمندگان و دعوت به راهیان نور توسط خادم الشهید دانش آموز محمد موذن در مدارس شهرستان داراب اجرا گردید.
لینک در آپارات
متن و فیلم بی کلام در ادمه مطلب
ادامه مطلب
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ«مراسم مجازی شب‌های ماه‌مبارک رمضان»شب های شنبه/ دوشنبه/ چهارشنبه ⏰ازساعت 21 از دوشنبه 8اردیبهشت‌ماه•پخش زنده از صفحات اینستاگرام  و آپارات قرارگاه خادم الشهدا شهرستان دارابآدرس صفحات:•  instagram.com/khademindarab•  aparat.com/khademindarab[ ان‌شاءالله جزئیات سایر مراسمات ماه مبارک رمضان از همین طریق اطلاع رسانی میشود.]
استودیو PARS ART فعلا در شبکه های اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش های تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل های سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک های تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
با شنیدن این دختر و پسر یاد یه جمله ای افتادم که خیلی وقت پیش 

شنیده بودم °°°بهترین،بیرونیه و مناسب،درونی °°°

°°°کسی دنبال بهترین میره که نمیدونه مناسب چیه°°°

لطفا نظر بدین درباره دوستامون

توهین پاک میشه لطفا ازش استفاده نکنین لطفا لطفا و لطفا
لینک دانلود از آپارات
http://aparat.com/v/girfw
لینک دانلود از بیان
عنوان: تتلو ایدزحجم: 22.5 مگابایت 

دانلودpdf حل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبحل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › حل_المسائل_اصول_حسابداری_1_علی_مددحل المسائل اصول آنالیز حقیقی رابرت گاردنر بارتل – ویرایش چهارم · ایبوک یاب ... دانلود خلاصه کتاب اصول حسابداری 1 مصطفی علی مدد - در قالب pdf · shopping.دانلود حل المسائل اصول حسابداری 1 علی مدد ملک آرایی - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › دانلود_
دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو روان pdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.aparat.com/www.aparat.com › result › دانلود_کتاب_آموزش_سا...
دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو روان pdf - آپاراتhttps://www.aparat.com/Translate this pageدانلود کتاب فارسی آموزش سیستم عکس خوانی ذهنی pdf ... آموزش ساخت قفسه کتاب با استفاده از کارتن و مقوا ... نحوه ساخت تابلو روان با atmega32و ماتریکس 7*5.http://nnc.ir/nnc.ir › _Download › Articles › آموزش ساخت تابلو ...
آموزش ساخت تابلو روانhttp://nnc.ir/PDFTranslate this pageآموسش مونتاص ت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مشاهده فیلم در آپارات

وبسایت :        islamic-cooking.blog.ir
‌ کانال تلگرام:     t.me/Islamic_cooking
اینستاگرام :      instagram.com/islamic_coo
سلام خدمت دوستان عزیز
بعد از این که وبسایت یوتیوب توسط کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه ایران فیلتر شد خیل عظیمی از کاربران ایرانی به سمت سرویس های اشتراک ویدیوی فارسی آمدند
ما در این پست دو سرویس اشتراک ویدیو مطرح را انتخاب کرده ایم و کاری به سرویس های دیگر نداریم
هر کدام از این دو مزایا و معایبی دارند
چون مطلب بزرگ است روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب
با سلام خدمت تمام همراهان و دنبال کنندگان عزیز
 قول داده بودم که آموزش CSS رو تهیه کنم و همین الان که در حال نوشتن این مطلب برای اطلاع رسانی به شما عزیزان هستم قسمت اول این آموزش در کانال آپارات در حال انتشار است .
امیدوارم که با دیدن این آموزش قطره ای به علم شما افزوده باشم .
نوع ویدئو و مباحث :
این آموزش بدون صدا اما با بیشترین دقت در تدوین و نحوه تدریس آماده شده
در قسمت اول شما با 5 دستور کاربردی در CSS آشنا می شوید و همینطور نحوه ی اتصال فایل CSS
 سلام 
اگر تمایل دارید فیلم های شما در آپارت ویو خوبی و واقعی بگیره حتما برای ما پیام بفرستید تا براتون بصورت تستی جهت تضمین و اطمینان شما این کار رو انجام بدیم 

ویو ها صددرصد واقعی هستند بطوری که مدت زمان نمایش کلیپ هم بالا میره (یعنی اگر فیلم 1 دقیقه ای اپلود کرده باشید ویو که میخوره مدت زمان نمایش رو هم روی 1 دقیقه نگه میداره اینطوری نشون میده که فیلم شما کامل دیده شده و یعنی هرکاربر فیلم 1 دقیقه ای شما رو کامل تماشا کرده) و بدین صورت ویو وا
نرم افزار hspice یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد. بخشی از توانمندی های hspice از آنجا نتیجه می شود که در ان ا زمدل های استفاده شده است که مبنای فیزیکی دارند. از مزایای hspice می توان به همگرایی خوب، پشتیبانی از آخرین مدل های افزاره ها و اتصالات میانی و قابلیت بهینه سازی مدار اشاره کرد. نرم افزار های دیگری وجود دارند که تحت بعضی از شرایط رفتار مدار را به خوبی پیش گویی می کنند.
در این پست ما قصد داریم تا نحوه نصب نسحه  2010 این
نرم افزار hspice یک نرم افزار قدرتمند برای شبیه سازی مدارات الکترونیکی می باشد. بخشی از توانمندی های hspice از آنجا نتیجه می شود که در ان ا زمدل های استفاده شده است که مبنای فیزیکی دارند. از مزایای hspice می توان به همگرایی خوب، پشتیبانی از آخرین مدل های افزاره ها و اتصالات میانی و قابلیت بهینه سازی مدار اشاره کرد. نرم افزار های دیگری وجود دارند که تحت بعضی از شرایط رفتار مدار را به خوبی پیش گویی می کنند.در این پست ما قصد داریم تا نحوه نصب نسحه  2010 این
چسب لاستیک یا چسب آپارات sc 2000 چیست ؟
چسب sc2000 یک چسب لاستیک دوجزیی مایع بر پایه کلروپرن می باشد ، هنگامی که با مقدار مناسبی از هاردنر (سخت کننده) خود (UTR 20) مخلوط می شود و در دمای اتاق به حالت کیور یا همان چسبندگی لازم رسیده و کاتالیز می شود و چسبندگی و مقاومت آن بسیار بالا می رود . و به عنوان بهترین چسب سرد آپارات شناخته می شود . tip top cement sc 2000 بهترین راه حل اتصالات صنعتی است.

این چسب قابلیت ترمیم کردن ، چسباندن و حتی پرکردن مواد لاستیکی را دارد .  
دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://tamasha.com/tamasha.com › ...
دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی - یوسافت - تماشاhttps://tamasha.com/Translate this pageNov 6, 2018 - دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی دانلود فایل. ... دانلود پاورپوینت کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و علوم ورزشی نوشته دکتر حسن خلجی 00: ...https://tamasha.com/tamasha.com › list › دانلود-رایگان-ترجمه-کتاب-اص...
دانلود رایگان ترجمه کتاب اصول بیهوشی میلر - تماشاhttps://tamasha.com/Translate this pageدانلو
یکی از قوی ترین کلاس های رایگان آنلاین آموزش زبان در فضای مجازی کلاس های English4persian استاد آراد هستش، این استاد عزیز بدون هیچ منتی زبان انگلیسی را چنان شیوا و گویا آموزش می دهد، مطمعنم بعد دیدن فیلم های آموزشی این استاد. دیگر نیازی به رفتن به کلاس را حس نخواهید کرد یا کمتر حس خواهید کرد.
با رفتن به آدرس زیر این نابغه کشور ما را فالو کرده و از آموزش رایگان آن بهره کامل را ببرید.

Facebook: https://www.facebook.com/Eng4persians
Telegram: www.telegram.me/english4persians
Instagram:
پروژه فرایند تولید قند و شکر از چغندر قند پروژه فرایند تولید قند و شکر از چغندر قند

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
zip

حجم فایل
42 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
52

نگاهی اجمالی و کلی به مراحل فرایند تولید قند و شکر از چغندر قندکاشت داشت و برداشت چغندرتحویل دادن چغندر قند به کارخانهتخلیه چغندر و نگهداری ان در سیلوانتقال چغندر به محل فرایندشستشو ی چغندرتهیه خلال چغندر      استخراج قند از خلالخشک کردن تفالهتهیه شیر اهک  و گاز کربنیکزدن شیر
فن خشک کننده سطوح زمین، فرش و موکت با جریان دادن هوا روی سطوح زمان خشک شدن را کوتاه و از آب رفتن موکت بعد از خشک شدن جلوگیری میکند.
جهت اطلاع از قیمت و توضیحات بیشتر درباره این محصول با شماره و کانال تلگرامی زیر ارتباط برقرار کنید.
   asbzarco@
021-54635 -  09120235174
 www.asbzar.com
کانال آپارات
https://www.aparat.com/asbzar
صفحه اینستاگرام 
www.instagram.com/asbzarco
کشیدن حلقه برگ و گل زیبا با آبرنگ، کار خیلی آسونیه و حاصل هم زیبا میشه.
من از قلم گرد شماره 9 و مقوای آبرنگ استفاده کردم.
از این کارت به‌عنوان کارت تبریک، تشکر، هدیه و حتی به‌عنوان کار تزئینی میشه استفاده کرد.
روال کار رو هم از لینک زیر می‌تونید مشاهده کنید:
مشاهده فیلم آموزش حلقه گل آبرنگ در آپارات: https://www.aparat.com/v/XhA5w
  کتاب حقوق ثبت اسناد و املاک غلامرضا شهری pdf

دانلود کتاب

حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf - Ali n - Mediumhttps://medium.com › حقوق-ثبت-غلامرضا-شهری-pdf-9a06026ed0b3۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - “حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf” is published by Ali n. ... قانون ثبت اسناد و املاک با آخرین اصلاحات pdf ... بهترین کتاب تست حقوق ثبت · حقوق ثبت ...کتاب حقوق ثبت غلامرضا شهری pdf - آپاراتhttps://www.aparat.com › result › کتاب_حقوق_ثبت_غلامرضا_شهری_pdfدانلود رایگان خلاصه کتاب حقوق ثبت غلامرضا شهری · همیار فایل. 189 بازدید ۷
امروز با هم نحوه ساخت این اوریگامی زیبا و جذاب رو یاد می‌گیریم:
اوریگامی تسلیشن ماه.
اوریگامی تسلیشن یه نوع از اوریگامیه که توی اون تاها شبیه موزاییک هایی هستن که کنار هم فرش شدن. اوریگامی ماه، از کاغذی به شکل لوزی درست میشه و ساده و زیباست. امیدوارم درست کنید و لذت ببرید! 
برای یادگیری نحوه ساخت روی عکس زیر کلیک کنید.
مشاهده و دانلود فیلم از آپارات: https://www.aparat.com/v/1NLYQ
فن خشک کننده سطوح زمین، فرش و موکت با جریان دادن هوا روی سطوح زمان خشک شدن را کوتاه و از آب رفتن موکت بعد از خشک شدن جلوگیری میکند.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت اسب زر حاصل فرمایید.
021-54635 -  09120235174
 www.asbzar.com
https://goo.gl/Vw9UxH
کانال آپارات
صفحه اینستاگرام 
سلام دوستان. شاید شماهم بعضی اوقات دلتون میخواسته که مثل کسایی که فتوشاپ رو حرفه ای یاد دارن، پس زمینه تصاویرتون رو بردارین و یه پس زمینه دیگه براش بزارین. اگه حوصله اینو ندارید که برید فتوشاپ یاد بگیرید، این روش خیلی بهتون کمک میکنه. کسایی که فتوشاپ یاد دارن هم این آموزش میتونه خیلی بهشون کمک کنه که بتونن به راحتی با نرم افزار مایکروسافت ورد، پس زمینه تصاویرشون رو به راحتی بردارن.
لینک ویدیو در یوتیوب:
https://youtu.be/kgAU0SzlQPM
لینک ویدیو در آپارات:
h
آموزش رفع مشکل و بوجود آمدن باگ در وردپرس بصورت کاملا ساده در یک ویدیو 
این آموزش و تمامی آموزش ها بصورت ویدیویی بوده و فقط در صورت نیاز به اشتراک گذاری لینک های منابع و ... از این مطلب استفاده می شود
هر گونه کپی برداری از این مطلب و ویدیو پیگرد قانونی دارد

لینک صفحه آپارات برای دیدن راه حل کلیک کنید
The RA431 IBC is a very tough scrubbing machine that is ideal for mid-sized floor spaces in business and industry. Optimum cleaning results are achieved through the machines’ high brush pressure. The large wheels on the machine ensure that no vibration occurs, and the machine copes really well with obstacles.
021-54635 -  09120235174
 www.asbzar.com
https://goo.gl/otVzta
کانال آپارات
صفحه اینستاگرام 
سلام

مخاطب گرامی شما با مراجعه به این صفحه (درباره من و تدریس خصوصی)
می توانید به پاسخ بسیاری از سوالاتی که برای تان مطرح است، مانند اینکه
چطور از پیکوفایل یا تلگرام یا آپارات فیلم ها را دانلود کنم و یا تدریس
خصوصی و حضوری من به چه صورت است. یا اینکه آیا من همکاری با مدارس در
زمینه تدریس دارم و .. برسید.
همانطور که در زیر می بینید فیلم های ریاضی بر اساس مقطع دبستان،
متوسطه اول و سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دسته بندی شده است و فیلم های
فیزی
#امشب 
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ {قرار عاشقی در هیأت مجازی}
احیای شب قدر و عزاداری در شب شهادت امام علی(ع)
⏰ حوالی ساعت ۲۳:۰۰ بامدادآدرس:تهران_منطقه۱۷_میدان ابوذر_خیابان بهبودی_مسجد باب الحوائج(ع)(مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی و با فاصله گذاری انجام می شود)به همراه داشتن ماسک و دستکش و مهر شخصی و مفاتیح،الزامی می باشد.
پخش مراسم مسجد باب الحوائج(ع) در کانال های هیئت حضرت قاسم ابن الحسن(ع): آپارات و گپ
سلام همکاران محترم
از این به بعد می تونید آموزش هایی رو که لازم دارید در بخش نظرات مطرح بفرمائید تا در یک کلیپ، آموزش درخواستی شما توضیح داده بشه. آموزش ها در آپارات بارگزاری میشه و در این وبلاگ هم قرار داده خواهد شد.
موفق باشید
کانال بنده در آپارت : https://www.aparat.com/mohsen_najafi78

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها